Реклама Рівне, реклама Ровно, вивіски, Майстерня реклами

Поклейка вітрин

Вітрини завжди були частиною корпоративного стилю кафе, ресторанів, великих магазинів, офісних, торгових, адміністративних та інших закладів. Відвідуючи торгові точки клієнти мимоволі звертають увагу на оформлення вітрини та фасаду магазину, що є візитною карткою, яка створює перше враження про імідж та стиль підприємства.
Поклейка вітрин – вважається найдоступнішим і поширеним видом реклами. Оформлення вітрин може нести не тільки рекламний або інформаційний характер, а й просто декоративний. Різноманітність варіантів є практично необмежено, що дозволяє створити яскравий індивідуальний дизайн, який, безсумнівно, приверне увагу цільової аудиторії. Єдиним обмеження такого виду реклами – розмір самої вітрини або вікна.
pokleika-vitrun-1Поклейка вітрин передбачає, як повне широкоформатне обклеювання всієї площини, так і невеликі повідомлення про акції, новинки, розміщення декоративних елементів основного декору або для доповнювання загального вигляду вітрини. Найчастіше вітрини оформлюють, використовуючи широкоформатний друк, плотерну порізку, поклейку вінілової плівки. Дуже популярним є тематичне оформлення вітрин до різних свят, на період акцій та розпродажів, завдяки невисокій вартості виготовлення та монтажу цього виду зовнішньої реклами.pokleika-vitrun-2Завдяки великим площам та масою дизайнерських інструментів впливу на аудиторію, оформлення вітрин надають особливий шарм Вашому приміщенню, який підвищує кількість потенційних відвідувачів.