Реклама Рівне, реклама Ровно, вивіски, Майстерня реклами

Як заощадити на рекламі?

Як заощадити на рекламі? Або як LED (діодна) підсвітка зменшує рахунки за електроенергію.
Світлові вивіски, лайтбокси, об’ємні літери з підсвіткою мають переваги над іншими типами реклами за рахунок підсвічування привертається увага клієнтів і Ваш магазин чи офіс буде добре видно в будь-яку пору доби. Світлодіодні технології продовжують бурхливо розвиватися, перейшовши кордон, що відокремлює їх від джерел світла, які застосовуються для загального функціонального освітлення.

Світлодіодна стрічка – це гнучка основа з комплексом одноколірних та трьоколірних (RGB – червоний, зелений, синій) діодів. Принцип дії цих стрічок відбувається за рахунок змішування випромінювання діодів, в результаті чого утворюється широка кольорова гама відтінків. Переваги використання діодів: досить низьке енергоспоживання, тривалий термін служби, який коливається в межах від 30000 до 50000 годин, зручність і простота в установці, значно нижча температура елементів корпусу в порівнянні з аналогічними елементами люмінісцентного освітлення і рівній яскравості. Варто відзначити, що світлодіодна підсвітка є практично одним із екологічно чистих джерел світла.

Велика економія споживаної електроенергії – завдяки високій світловій віддачі світлодіодів – 150 лм/Вт, у той час, як люмінесцентні лампи володіють світловою віддачею 75 лм/Вт. Тобто, для створення необхідного світлового потоку світлодіодної підсвітки потрібно менший струм, що дозволить Вам суттево зекономити.
Недоліки у високих цінах на пристрій, компенсуються значною економією споживаної електроенергії та економією на обслуговуванні або замінах ламп, що актуально і все частіше використовується для організації вуличного та рекламного освітлення.