Банери

baner
baner-8

Банер – це вид рекламної установки, популярний завдяки своїй ефективності, широкомасштабності та відносно невисокої ціни.
У зовнішній рекламі для виготовлення банерів, брендмауерів використовують вінілову тканину або сітку. Банери можна розмістити на більшості видів поверхонь, таких як стіни будівель, трибуни, паркани та ін. При необхідності банерну тканину замінюють банерної сіткою, що дає можливість значно знизити вагу конструкції та зменшити його парусність. Банерна сітка дозволяє пропустити денне світло в приміщення і одночасно виконує роль рекламоносія, що дозволяє застосовувати їх навіть у вітринах магазинів.

Основними позитивними якостями є легкість монтажу, а також можливість нанесення будь-якого рекламного зображення на поверхню банерної тканини. Перевагами є необмеженість в можливостях реклами, що дозволяє створити оригінальний дизайн банера з врахуванням всіх Ваших побажань. Крім того розмір і форма банерів може бути нестандартною, що тільки збільшує інтерес до них у публіки.

Рекламу на банерах можна використовувати для опису товарів та послуг, сповіщення максимальної кількості споживачів про місце знаходження Вашого закладу. Розміщення реклами на банерах допоможе при проведенні рекламних кампаній, розпродажів та акцій або презентації нового товару, послуги чи події.