Реклама Рівне, реклама Ровно, вивіски, Майстерня реклами

Щитова реклама

Щитова реклама – окремий дво- або односторонній рекламоносій різних форматів. Безпосередньо виготовляємо рекламні щити, штендери (спотикачі), стелли.
Вони є найпоширенішими і популярними конструкціями для проведення рекламних кампаній.
Штендер – це компактна, переносна рекламна конструкція, яка розміщується недалеко від рекламованого об’єкту біля тротуару чи дороги, зазвичай з вказівною стрілочкою. Основною перевагою штендерів, окрім приємної ціни, є їхня мобільність та змога оперативної заміни застарілої інформації.Щитова реклама допоможе привернути увагу до продукту або послуги, просуванням яких Ви займаєтеся.
shtenderЩитова реклама – це один з елементів зовнішньої реклами, який розрахований на пасажирів громадського транспорту та водіїв транспортних засобів, а також на потік пішоходів, які проходять повз, тому доцільно такі конструкції в основному встановлювати поблизу місць масового скупчення людей, великих транспортних потоків, в більш прохідних частинах міста. Як правило, така реклама кидається в очі людини протягом декількох секунд, тому основним завданням дизайнера є гарна картинка з необхідною інформацією, яка за короткий час приверне увагу і запам’ятається людині. Зовнішня реклама впливає на зростання впізнаваності Вашого бренду і підвищує продажі.