Реклама Рівне, реклама Ровно, вивіски, Майстерня реклами

Лайт-бокси

Лайт-бокси, або світлові короби – один з видів зовнішньої реклами, який виділяються своїм яскравим підсвічуванням на тлі інших вивісок та миттєво привертає до себе увагу перехожих.
Світловий короб оснащений підсвічуванням зсередини за допомогою люмінесцентних ламп або світлодіодів. Такого типу конструкції використовуються як у зовнішньому, так і в інтер’єрному оздобленні. Основні напрямки застосування світлової реклами – це вивіски та вітрини магазинів, фірмове оформлення фасадів будівель, рекламні стенди, світлове меню кафе і ресторанів.
lightbox-1
Яскраві і привабливі світлові образи, які використовуються в лайт-боксах, дозволяють розкрити практично будь-який рекламний сюжет чи обіграти логотип і мають великий потенціал для вираження дизайнерського креатива.Ми застосовуємо індивідуально розроблені профілі, які дозволяють виготовити лайт-бокси складної геометричної форми та досягти максимально ефективного візуального сприйняття.
lightbox-9
При виготовленні можуть використовуватись різні за кольором, щільністю та прозорістю пластики, що допоможе виділити потрібні акценти у Вашій зовнішній рекламі.
Використання світлових коробів допоможе в ефективному просуванню бренду, товару або фірми та створенні яскравих оформлень вітрин, які надовго запам’ятаються.