Реклама Рівне, реклама Ровно, вивіски, Майстерня реклами

Об’ємні літери

Ефективний вид зовнішньої реклами, який напряму передає специфіку роботи Вашої компанії і підкреслює її фірмовий стиль. В наш час використання об’ємних літер в рекламі є дуже популярним, стильним та презентабельним.
literuОб’ємні букви можуть бути використані, як елемент рекламної вивіски в поєднанні з фірмовими знаками чи логотипом, або виступати окремим самостійним елементом. Вони можуть використовуватися, як в зовнішньому оформленні фасаду так і в якості дизайнерського рішення в інтер’єрі Вашого закладу.
literu-2
Букви можуть бути світловими і несвітловими, виготовлятися з широкого спектру матеріалів та мати різну форму та велику гамму кольорів.
Об’ємні букви з внутрішньою підсвіткою допоможуть стати ідеальним джерелом передачі інформації, нададуть солідності будь-якій вивісці. Завдяки використанню підсвічування привертають увагу в темний час доби.
Об’ємні літери з контражурною підсвіткою – це поєднання оригінальної підсвітки та чіткого надпису. Такий тип освітлення створює немов ореол навколо букв, завдяки чому вони виглядають максимально ефектно і стильно.
literu-1
Поєднання різних видів букв допоможуть креативно оформити Ваш інтер’єр.
При будь-якому розташуванні, за рахунок контрасту, об’ємні світлові літери дають змогу виділити себе та залишити яскравий слід в пам’яті Вашого клієнта на досить тривалий термін.