Лайт-бокс

Світловий короб оснащений підсвічуванням зсередини за допомогою люмінесцентних ламп або світлодіодів. Такого типу конструкції використовуються як у зовнішньому, так і в інтер'єрному оздобленні. Ми застосовуємо індивідуально розроблені профілі, які дозволяють виготовити лайт-бокси складної геометричної форми та досягти кращого візуального сприйняття.

Детальніше

Вивіски

Перед Вами конструктор з масою комбінацій різнопланових конструкцій будь-якої складності. Для початку підберемо основу для виготовлення вивіски: з деревини, металічна, з пластику. Потім стиль оформлення: плоский, об'ємний, прорізана основа наскрізь.Та закінчимо вибором освітлення: зсередини, ззовні діодними прожекторами, контражурним підсвічуванням кожного елементу.

Детальніше

Об'ємні букви

Це найкрасивіший вид зовнішньої реклами, і вважається самим стильним та презентабельним. Який напряму передає специфіку роботи компанії і підкреслює її фірмовий стиль. При будь-якому розташуванні, за рахунок контрасту, об'ємні світлові літери дають змогу виділити себе та залишити яскравий слід в пам'яті Вашого клієнта на досить тривалий термін.

Детальніше

Щитова реклама

Безпосередньо виготовляємо рекламні щити, штендери (спотикачі), стелли. Щитову рекламну конструкцію в основному встановлюють поблизу місць масового скупчення людей, великих транспортних потоків, в більш прохідних частинах міста. Основною перевагою штендерів, окрім приємної ціни, є їхня мобільність та змога оперативної заміни застарілої інформації.

Детальніше

Реклама на авто

В сфері маркетингових технологій реклама на транспорті займає особливе місце. Основними перевагами даного типу реклами є: широке охоплення, динамічність та невисока вартість. Тому даний спосіб забезпечує донести комерційну пропозицію максимальній кількості потенційних клієнтів та підвищити візуальну репутацію бренду.

Детальніше

Поклейка вітрин

Вітрини завжди були частиною корпоративного стилю кафе, ресторанів, великих магазинів, офісних, торгових, адміністративних та інших закладів. Завдяки великим площам та масою інструментів впливу на аудиторію, оформлення вітрин надають особливий шарм вашому приміщенню, який підвищує кількість потенційних відвідувачів.

Детальніше

Банери

У зовнішній рекламі для виготовлення банерів, брендмауерів використовують вінілову тканину або сітку. Нікому не секрет, що виготовлення банерів досить дешеве, а такий тип рекламної продукції можна розмістити практично де завгодно. Крім того розмір і форма банерів може бути нестандартною , що тільки збільшує інтерес до них у публіки.

Детальніше

Розробка дизайну

Вигляд Вашої реклами повинний нести настрій, відображати основну ідею Вашої компанії або вдало підкреслювати один важливий її аспект, та на всі сто виконувати свою роль. Ми допоможемо Вам у формуванні приємного враження - це найбільш важлива складова успіху Вашого бізнесу. За допомогою реклами ми перетворимо випадкового перехожого в клієнта.

Детальніше