Створення сайтів Рівне, розробка сайтів Рівне,підтримка сайтів Рівне,створення сайтів під ключ,сайт візитка,інтернет-магазин,сервіси підвищення продажів,просування в пошукових системах

Що таке SEO,і з чим його їдять?

     SEO – це пошукова оптимізація сайту, тобто застосування дій, спрямованих на підвищення позицій сайту у видачі в результатах пошуку для збільшення відвідуваності з пошукових систем.
     Навіщо потрібна висока позиція сайту в результатах пошуку? Для збільшення ймовірності переходу користувача на Ваш сайт з пошукових систем, оскільки більшість відвідувачів найчастіше йдуть за першими посиланнями.
Пошукова оптимізація Вашого сайту допоможе збільшити кількість відвідувачів, оскільки близько 90 % користувачів шукають сайти за допомогою пошукових систем. На сьогоднішній день пошукові системи - це практично найбільш відвідувані сайти в світі. Вони створені для пошуку необхідної інформації з подальшим наданням відповідних сторінок користувачам. Саме пошукові системи сьогодні приносять найбільший трафік більшості сайтів.
     Зазвичай відвідувачі, які заходять на сайт через пошукові системи це цілеспрямовані користувачі інтернету, які шукають конкретний товар чи послугу, які Ви пропонуєте. Через це пошукова оптимізація може стати джерелом залучення цільових відвідувачів для Вашого сайту. Тому при створенні Вашого сайту для досягнення успіху необхідно використовувати SEO-просування в пошукових системах.